150 одиниць комп’ютерної техніки передано для бібліотек Запорізької області в межах проєкту Дія.Цифрова освіта

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек Міністерство цифрової трансформації України разом із партнерами розпочали передання 150 одиниць комп’ютерної техніки сільським бібліотекам Запорізької області в межах проєкту Дія.Цифрова освіта

Офіційне передання відбулося 28 вересня 2021 р. в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

Zaporizh Photo

Це частина масштабної ініціативи з передання 5000 комп’ютерів бібліотекам в різних регіонах країни. Наразі 12 областей України вже отримали понад 3000 комп’ютерів. 

На реалізацію проєкту не витрачені кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки партнерам: Favbet Foundation, Офіс Президента України, ​​Асоціація розвитку туризму, ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зазначає: «Кожного місяця ми скорочуємо цифровий розрив у регіонах. Наша масштабна ініціатива охоплює все нові області України, в яких бібліотеки отримують комп’ютерну техніку та перетворюються на сучасні хаби цифрової освіти».

Президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація Оксана Бруй наголошує: «Передання комп'ютерів у сільські бібліотеки реально демонструє ‒ як маленькі зміни здатні зробити великі зрушення в цифровій грамотності цілої країни».

Детальніше тут.