Новий логотип та фірмовий стиль ВГО Українська бібліотечна асоціація

У травні цього року Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація ухвалила рішення про розроблення нового логотипу та айдентики Асоціації, адже з часу створення першого та всім вам добре відомого логотипу минуло понад 25 років. І за цей час підхід до візуальних образів та логотипів суттєво змінився.

Отож, у результаті декількох етапів голосування членами Президії було обрано новий сучасний логотип та фірмовий стиль ВГО Українська бібліотечна асоціація, автором якого є Олеся Бачинська.

Новий логотип Асоціації складається з графічного елементу та шрифтової частини. Знак побудований з трьох однакових прямокутників. Кожен з них дотичний до іншого, що символізує рівноцінне партнерство. До існуючих елементів можуть додаватися нові прямокутники (нові члени Асоціації) — такий прийом використано для створення патерну.

ULA Logo Ukr 2021

Лаконічний знак добре масштабується та відповідає сучасним графічним трендам — простота форм, мінімалізм, модульність. Кольорова гама ‒ світлоблакитний, світлосірий, жовтий і темносиній кольори ‒ говорить про локальність через кольори прапору України.

Окрім логотипу, ВГО Українська бібліотечна асоціація готує повний брендбук свого нового фірмового стилю, який буде презентовано згодом. Проте вже сьогодні ви можете зустрічати інформаційні та рекламні матеріали Асоціації з новим логотипом.

ULA poster A2