Перезавантаж свої цілі – збережи планетУ!

8045 дітей з усієї України впродовж червня 2021 р. отримали практичні навики щодо Цілей сталого розвитку ООН! Це – результати першого етапу Міжнародного Польсько-українського проєкту про Цілі сталого розвитку, який стартував 1 червня 2021 року.

Організатори проєкту: польський Фонд CultureLab, українська громадська організація «Дитячий телевізійний театр «Юрашки» у партнерстві з Львівською міською радою, Львівською обласною бібліотекою для дітей, ВГО Українська бібліотечна асоціація, Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та компанією Impulsis. Проєкт співфінансується Польсько-Американським Фондом "Свободи" в рамках програми RITA – "Зміни в регіоні", що реалізується Фондом "Освіта для демократії".

logo LITO 2021

Півроку активної праці – і ми отримали такі прекрасні показники! Зокрема, проєктом були охоплені усі області України: обласні центри, райони, містечка та села. Масштабність та результати проєкту також демонструє така статистика:

  • 617 освітніх та культурних закладів взяли участь у проєкті.
  • 151 заклад уже подав звіт про реалізовану роботу з дітьми. Варто розуміти, що це результат лише першого фінального етапу, а восени організатори проєкту чекають на другу хвилю звітів від культурних та освітніх установ, тож показники охоплення будуть зростати – впевнені організатори.
  • Станом на сьогодні серед тих, хто мав змогу влітку працювати з дітьми і уже подав звіти, лідерами є бібліотечні установи: 67. Прозвітували також 47 дошкільних навчальних закладів та 37 загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі ліцеїв.

Фінальним і завершальним етапом проєкту є отримання звітів від установ, які працюватимуть з дітьми впродовж вересня – жовтня. 

198819014 4564969356866132 1228631907118072609 n

Після отримання осінніх звітів, підведення підсумків та підрахування загальної кількості учасників, експерти проєкту визначать кандидатів для участі у міжнародній конференції про Цілі сталого розвитку, яка відбудеться у квітні 2022 року у Варшаві. Ця інформація буде публічно висвітлена на інформаційних ресурсах організаторів проєкту з особистим повідомленням відібраних кандидатів.

IMG 7622

Усі учасники, які надішлють звіти, отримують сертифікати участі у проєкті та друковані матеріали: книгу з казками та збірник із інтерактивними іграми для подальшої роботи із дітьми.

Але найбільшими переможцями, звичайно, є понад вісім тисяч українських дітей! Віримо, що у своєму дорослому житті вони справді будуть сильнішими, мудрішими та більш свідомими. Заради цього і здійснюється проєкт, який успішно реалізується завдяки об’єднанню та спільній праці багатьох партнерів і друзів. Тож отриманий результат – це спільний успіх усіх учасників, організаторів, колег та партнерів!

Висловлюємо подяку кожному, хто долучився до реалізації цього освітнього проєкту про Цілі сталого розвитку!

Але на цьому проєкт не закінчується, восени стартує новий етап із акцентом на екологічну освіту дітей. Цього разу, окрім теперішніх організаторів із Польщі та України, до нас долучиться одна з найпотужніших організацій з Чехії – LIPKA, яка займається екологічною освітою дітей в контексті Цілей сталого розвитку.

206085463 1801294046710972 4979919545752763210 n

Інформацію про початок проєкту та запрошення до участі буде розміщено на порталі ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Ролик Львівської обласної бібліотеки для дітей про Цілі Сталого Розвитку 2021.

Також пропонуємо вашій увазі соціальну рекламу, створену в межах проєкту, і просимо кожного учасника поширити це відео. Це допоможе донести ідею Цілей сталого розвитку до великої кількості людей із усієї України.

Покликання на відео у Youtube.

Покликання на відео у Facebook.