Акція «Йду на Бібліофорум і вас запрошую!»

Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація наполегливо працює над тим, щоб якомога більше молодих бібліотекарів взяли участь у ХІІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі «Бібліотека – вимір незалежності».

Пам’ятаєте, декілька років тому в кав’ярнях з’явилась акція «Підвішена кава»? А ми вирішили підвісити… Бібліофорум 😊

Тож Оргкомітет Бібліофоруму оголошує акцію «Йду на Бібліофорум і вас запрошую!» для участі у Форумі бібліотекарів, які народились в незалежній Україні.

RTEmagicC Lvivskiy forum logo small 03.jpg

Акція проходитиме таким чином:

  • Кожен член Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація може підтримати внеском участь у Бібліофорумі одного молодого бібліотекаря, якому надсилає персональне запрошення.
  • Член Президії може звернутися за порадою до Голови Молодіжної секції, яка допоможе з вибором кандидатури.
  • Запрошений молодий (віком до 30 років) бібліотекар має бути дійсним членом ВГО Українська бібліотечна асоціація у 2021 році та зареєструватися для участі у Бібліофорумі.

Закликаємо керівників бібліотек, метрів бібліотечної справи й усіх, хто хоче підтримати професійний розвиток молодих бібліотекарів, також взяти участь в акції «Йду на Бібліофорум і вас запрошую!» та сплатити реєстраційний внесок для участі молодого бібліотекаря у наймасштабнішій бібліотечній події в Україні, адже саме молодим створювати бібліотеки майбутнього!

Оплата реєстраційного внеску у розмірі 250 грн. за участь 1 молодого бібліотекаря за наступними реквізитами.

ВГО Українська бібліотечна асоціація

код ЄДРПОУ - 21656118

р/р UA183209840000026007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільне пожертвування за участь у XIІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі _________ (ПІБ).