Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка – володарка премії «Мій бренд»

У межах ХІХ обласного ярмарку «Що може жінка», який проходив у Чернігові 22 травня 2021 року, Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка нагороджена премією «Мій бренд» та сертифікатом на 3000 гривень. Нагороди урочисто вручили директорці бібліотеки Інні Аліференко – голові ГО «Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації».

Організатор ярмарку: громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини».

Мета ярмарку: промоція жіночого бізнесу, розвитку і вдосконалення жіночого підприємництва та реалізація лідерського потенціалу жінок. 

Цей захід – соціальний проєкт, який звертає увагу на важливу роль жінки в житті суспільства та дає можливість презентувати на широкий загал свої досягнення.

Для презентації своєї діяльності та досягнень Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка облаштувала дві локації. На першій відвідувачі ярмарку могли познайомитися з послугами бібліотеки, переглянути афішу заходів на найближчий місяць, зробити фото на фоні оригінальної фотозони, оформленої з книг. Була представлена книжкова виставка краєзнавчих видань, сучасної української та зарубіжної літератури й твори місцевих авторів.

Зважаючи на велике розмаїття заходів, які проводяться у бібліотеці, серед яких майстер-класи, клуби, студії та зустрічі за інтересами, на другій локації було представлено діяльність клубу «Поетичний бібліопростір «А+». Учасники клубу – поети з Чернігова та області – дарували людям свою творчість, виражену у поезіях про весну, кохання, красу природи та любов до рідної землі і ще про щось таке незбагненне й сокровенне…

Щиро вітаємо представників Чернігівського обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація зі здобуттям премії «Мій бренд», яка беззаперечно підтверджує вагомий внесок Чернігівської ОУНБ ім. В.Г.Короленка як інституції та кожної окремої жінки-бібліотекарки у соціальний та економічний розвиток громади.

Бажаємо натхнення і нових здобутків!