5000 комп’ютерів для цифровізації бібліотек в Україні

У межах національного проєкту з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта» та Меморандуму про співпрацю між Міністерством цифрової трансформації України й ВГО Українська бібліотечна асоціація для цифровізації сільських бібліотек по всій Україні буде передано 5000 комп’ютерів. Це сприятиме перетворенню бібліотек на сучасні хаби цифрової освіти, аби дати кожній людині можливість безкоштовно опанувати цифрові навички впродовж усього життя (підхід life long learning).

24 травня 2021 р. на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась офіційна передача 300 одиниць комп’ютерної техніки сільським бібліотекам територіальних громад Хмельниччини. Ще 150 сільських бібліотек Хмельниччини зможуть провадити активну роботу з надання послуг, пов’язаних з підвищенням цифрової освіти українців. Наразі комп’ютерну техніку вже отримали бібліотеки шести областей.

photo5287411930778153460

На реалізацію цього національного проєкту не витрачаються кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки партнеру — благодійному фонду Favorit Foundation, місією якого є інвестиції у дітей сьогодні, щоб створити відповідальне і досвідчене суспільство майбутнього вже завтра. 

Таким чином, об’єднавши зусилля держави, приватного бізнесу, місцевої влади, професійної громадської організації, ми спільно розбудовуємо хаби цифрової освіти в українських бібліотеках.

Зважаючи на вагомі результати, проєкт Міністерства цифрової трансформації України та FAVBET «Цифровізація бібліотек» визнали найкращим у взаємодії бізнесу з державою.