Акція для бібліотек видавничо-освітнього проекту «Портал»

Шановна бібліотечна спільното!

Цими днями Україна відзначатиме Дні пам'яті, примирення та перемоги над нацизмом. Наша історія сповнена й трагічними, болісними подіями. Проте говорити про них варто і навіть потрібно, адже замовчуючи, замикаючи цей біль всередині, ми перекриваємо собі шлях до зцілення, росту і свободи. Так, світ часто буває сумним і бентежним, але світло є, і ми мусимо його в собі нести, мусимо ним ділитися. Говорити правду – важливо. Але давати надію, тримати фокус на світлих деталях ‒ важливо не менше.

Говорити на ці непрості теми, в тому числі з дитячою аудиторією, допомагають видання серії «Життя триває» від офіційного партнера ВГО Українська бібліотечна асоціація ‒ видавничо-освітнього проекту «Портал».

Portal Books Banner 05 2021

У квітні 2021 р. ми спільно провели вебінар «Уроки Чорнобиля ‒ 35 років потому», запис якого ви можете переглянути тут.

Упродовж травня видавничо-освітній проект «Портал» готовий надати членам та партнерам ВГО Українська бібліотечна асоціація спеціальні тарифи на придбання своїх видань на умовах консолідованої закупівлі для бібліотек (від 100 шт.).

Яким чином це працюватиме?

  1. Ви формуєте свої запити на видання, які хочете придбати, за покликанням: https://forms.gle/NrRNXwSmCwmTs5Bu6.
  2. Дублюєте запит на пошту проекту «Портал»: order@portalbook.com.ua.
  3. Колеги з видавничо-освітнього проекту «Портал» зв'язуються з вами для узгодження деталей, формують замовлення і рахунок.
  4. Коли від бібліотек набирається загальний обсяг замовлень у 100 примірників, що дає змогу запропонувати спеціальний тариф, виставляються рахунки на оплату.
  5. Після оплати книжки відвантажуються до кожної бібліотеки, відповідно до замовлення.