Оновлення бази сервісу «Бібліотека для тебе» (Lib4You)

ВГО Українська бібліотечна асоціація у 2020 році запустила зручний та безоплатний онлайн-сервіс «Бібліотека для тебе ‒ Library for you» (веб та мобільну версію), який орієнтує щодо місцезнаходження найближчої бібліотеки та надає інформацію про бібліотечні послуги. Завдяки сервісу кожен мешканець України та її гість може обрати бібліотеку відповідно до його потреб.

Ознайомитись із сервісом ви можете за покликанням: https://lib4you.org.ua/.

Сервіс створювався на основі даних про бібліотечну систему України 2018 року. Але внаслідок процесу децентралізації, що відбувається наразі, мережа публічних бібліотек суттєво змінюється. А отже, сервіс «Бібліотека для тебе» вже не надає найактуальнішу інформацію про бібліотеки України.

lib4you

 

ВГО Українська бібліотечна асоціація розпочинає фандрейзингову кампанію для оновлення бази даних сервісу «Бібліотека для тебе», аби усі користувачі цього сервісу могли отримати повну і достовірну інформацію про найближчу бібліотеку.

Бюджет оновлення: 15 000,00 грн.

Кошти, зібрані понад цієї суми, буде використано для промоції сервісу через соціальні медіа, ЗМІ, створення промоційного відео, плакату, зовнішньої реклами тощо.

Для того, аби долучитись до фандрейзингової кампанії та підтримати оновлення сервісу, ви маєте зробити доброчинний внесок на будь-яку суму на банківський рахунок ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Банкiвський переказ (через будь-який банк України)

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»

Код ЄДРПОУ 21656118

р/р UA183209840000026007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування для оновлення карти бібліотек.

Перераховані вами кошти допоможуть оновленню єдиної повної онлайн-карти усіх бібліотек України.

Ви також можете стати партнером проєкту з розміщенням логотипу організації на онлайн-платформі «Library for you». З цього питання просимо звертатись до Оксани Бояринової.

КОНТАКТИ

Автор проєкту Оксана Бояринова, +380 63 417 11 73, info@ula.org.ua.