Акція для бібліотек від БФ "Бібліотечна країна"

Бібліотекам подарують книги-номінанти премії KBU AWARDS, якою відзначатимуть найкращі бізнес книги, написані українськими авторами. Благодійний фонд "Бібліотечна країна" оголошує про проведення спеціальної акції поповнення бібліотек України сучасними книгами для розвитку.

Українська бізнес література отримала свою першу спеціалізовану премію - KBU AWARDS - в двох номінаціях: "Найкраща книга про розвиток бізнесу" і "Найкраща книга для особистісного зростання". І завдяки видавництву «Фоліо», Академії ДТЕК та видавництву «Корпоративні медіа. Вейсберг та партнери» активним українським бібліотекам буде подаровано 400 книг (по 100 примiрникiв кожної з чотирьох книг):

Кожен бажаючий також може долучитись та придбати для бібліотеки найкращі книги, номіновані на конкурс.

Бібліотеки будуть відібрані на конкурсних засадах партнером премії, Благодійним фондом «Бібліотечна країна», що вже 5 років підтримує українські бібліотеки. Деталі відбору за посиланням.

Кінцевий термін реєстрації - 5 квітня.

Тамара Сухенко, співзасновниця Благодійного фонду «Бібліотечна країна» та членкиня журі Премії, зазначає: «Бібліотеки мають неоціненний потенціал впливу на розвиток громад, особливо за умов децентралізації, коли багато питань мають вирішуватись на місцевому рівні. Запит на оновлення книжкових фондів збільшується, а особливо запит на книжки, які описують наш національний контекст, його виклики та історії, як герої впоралися з ними».

Премія започаткована найстаршим в Україні інтернет-магазином бізнес літератури Кniga.biz.ua. Головним партнером премії стала Нова пошта. Інформаційним партнером - онлайн-медіа MC.today. Створення премії підтримали Український інститут книги, Благодійний фонд “Бібліотечна країна”, Спілка українських підприємців, а також видавництва “Наш Формат”, “Фоліо”, “BookChef” та “Vivat”.

kbu-awards-2020

Цього року до шорт листа премії увійшли 22 книги, які в 2020 році написали 24 українські автори. Наразі триває голосування читачів. Проголосувати за книги можна на сайті інформаційного партнера премії (проголосувати можна на сайті books.mc.today). Голосування серед читачів буде тривати до 12 квітня. Церемонія нагородження переможців відбудеться в квітні.

 

Контактна особа:

Люсьєна Шум, виконавча директорка БФ “Бібліотечна країна”, (067) 510 11 82.

Facebook БФ “Бібліотечна країна”