СпільноДія Української бібліотечної асоціації з Міністерством цифрової трансформації України

5 березня 2021 р. за партнерської організації Міністерства цифрової трансформації України та ВГО Українська бібліотечна асоціація відбувся вебінар «Чому бібліотеки — це серце цифрової освіти, і як зробити їхню цінність для громади максимальною».

Screenshot 20210310 094954

Учасники дізналися про місію та історію проєкту "Дія.Цифрова освіта", плани на 2021 рік, а також стратегічне партнерство та спільні напрацювання між Міністерством та Асоціацією, зокрема, й заходи впродовж цьогорічного Тижня цифрової грамотності 22-29 березня.

Цінним було отримати інформацію про те, як зареєструвати бібліотеку в мережі офіційних хабів. Також бібліотекарі змогли поставити запитання, важливі для громади в контексті цифрової освіти,й такі, що стосуються безпосередньо роботи бібліотек.

Screenshot 20210310 095848

Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції розповіла про наявні освітні можливості на порталі "Дія. Цифрова освіта", а також зазначила: "Українська бібліотечна асоціація — стратегічний партнер Міністерства цифрової трансформації України, а бібліотеки є ключовими інституціями, де можна отримати чи удосконалити цифрові навички. Саме бібліотека — місце, що забезпечить доступ до безперервної освіти впродовж життя, у тому числі цифрової грамотності.

Українська бібліотечна асоціація співпрацює з Міністерством цифрової трансформації у межах проєкту "Дія. Цифрова освіта", а близько 2 000 бібліотек утворили партнерську мережу хабів цифрової освіти.

У пріоритетах Міністерства та Асоціації — спільне створення серіалу на порталі "Дія" для підвищення рівня цифрової грамотності бібліотекарів".

Screenshot 20210310 094914

Оксана Бруй, президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація, зазначила: "Кожна бібліотека, у якій є інтернет і комп'ютер, — ключовий гравець на полі цифрової освіти і слід поширювати інформацію про можливості навчання для всіх охочих та зацікавлених".

Переглянути ефір можна на офіційній Facebook-сторінці Української бібліотечної асоціації.