Секція університетських бібліотек відкриває Антишколу університетських бібліотекарів «Від дослідження. Для дослідження. Про дослідження»

Сьогодні кожна університетська бібліотека працює в напрямі інформаційної підтримки досліджень. Хтось має в цьому більший досвід, накопичив вже достатній експертний потенціал та готовий поділитися з колегами. Хтось має менший досвід, але хоче дізнаватися нове та пропонувати дослідникам всебічну інформаційну підтримку на різних етапах дослідження.

Зараз, коли наші університети близько року працюють дистанційно, перед нами постали нові виклики. Та ми можемо допомогти й підтримати один одного. Саме тому Секція університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації започатковує Антишколу університетських бібліотекарів «Від дослідження. Для дослідження. Про дослідження».

UnSchool

Наша Антишкола – це щомісячні онлайнові зустрічі у різних форматах: лекції, семінари, практичні, тренінги, майстер-класи, консультації, круглі столи.

В Антишколі "гуру" та "початківці" в підтримці досліджень навчатимуть та вчитимуться одне в одного. Звичайно, ми залучатимемо не лише експертів з університетських бібліотек, і не лише з бібліотек.

Заповніть, будь ласка, коротку форму, щоб ми могли підготувати першу зустріч уже в лютому 2021 р. та запланувати наступні.