Виклики реорганізації мережі публічних бібліотек

Виклики реорганізації мережі публічних бібліотек

Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація отримала відкритого листа 22.01.2021 від Черкаського обласного відділення Асоціації стосовно порушень, які виникають в процесі реорганізації мережі бібліотек Черкаської області.

Звертаємо увагу на цю ситуацію бібліотечної спільноти України, громадськості Черкаської області, профільного департаменту Черкаської обласної адміністрації та Міністерства культури та інформаційної політики України і просимо надати коментар щодо викладених у відкритому листі фактів.

Нагадуємо, що ВГО Українська бібліотечна асоціація 28.12.2020 р. вже зверталася з відкритим листом до районних, міських, селищних та сільських рад стосовно серйозних проблем і порушень у процесах реорганізації мережі публічних бібліотек на місцевому та обласному рівнях.

изображение 2021-01-25 235349

Також адресуємо вас до роз’яснення Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка щодо процедури реорганізації і ліквідації закладів культури та консультацій Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, розміщених на блозі «Публічна бібліотека об’єднаної територіальної громади».