Хаб бібліотечних інноваторів Occupy Library Innovators Hub, кращі практики від України

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у створенні інтернет-платформи для поширення кращих практик співпраці бібліотек з громадськими та неурядовими організаціями.

Occupy Library ® 2020 – це незалежний захід, організований 22-25 вересня Progress Foundation (Румунія) за підтримки Next Library®. Він об'єднує інноваційні ідеї, що впроваджуються в бібліотеках Центральної, Східної Європи, Чорноморського, Кавказького та Каспійського регіонів, створює віртуальний простір для обміну прогресивним досвідом та підтримує найкращі ідеї як зробити бібліотеки більш залученими у своїх спільнотах. У конференції взяли участь понад 750 учасників, у т.ч. 95 спікерів з 25 країн.

У 2021 році організатори створюють інтернет-простір, де планують відобразити кращі ініціативи спільної роботи бібліотек зі Східної Європи та Чорноморського регіону з громадськими та неурядовими організаціями задля покращення своїх громад.

Запрошуємо інноваторів з українських бібліотек поділитися досвідом та заповнити форму даними про свої проєкти, англійською мовою: тут

Якщо ви прагнете поділитися здобутками декількох проєктів - просто потрібно заповнити окрему форму для кожного з проєктів або ініціатив.

Просимо заповнити форму до 8 січня 2021 року.

Ця подія є частиною проєкту Occupy Library Innovators Hub, що впроваджується Progress Foundation (Romania), у партнерстві з Центром культурного менеджменту (Україна), ВГО Українська бібліотечна асоціація (Україна), EduAct (Greece), Library Association of Moldova (Moldova), National Library of Moldova (Moldova), Ashoka România (Romania) and National Library of Romania (Romania) в межах «Black Sea NGO Forum Sub-granting Scheme For Activities That Support The Development Of CSO Regional Networks», проєкту «Building CSO Capacity for Regional Cooperation within the Black Sea Region» від Romanian NGDO Platform – FOND за фінансової підтримки Європейського Союзу.