Відповідь Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація на звернення шкільних бібліотекарів

Шкільні бібліотеки – одні з ключових гравців у досягненні суспільного результату "нація, що читає" та "інтелектуальна нація". Впродовж останніх місяців ВГО Українська бібліотечна асоціація отримала декілька звернень від шкільних бібліотекарів. Дякуємо за Вашу небайдужість і бажання привернути увагу до проблем шкільних бібліотек та їхнього сучасного стану.

Для об’єднання професійних інтересів шкільних бібліотекарів України з 2016 року в структурі ВГО Українська бібліотечна асоціація діє Секція працівників шкільних бібліотек. Секція забезпечує для членів ВГО Українська бібліотечна асоціація широкі можливості професійного зростання, обміну досвідом роботи та ідеями, сприяє зміцненню інформаційної бази національної системи освіти, а також створенню сучасного бібліотечно-інформаційного середовища закладів освіти. Секція організовує та здійснює свою роботу у взаємодії з головним координаційним методичним центром шкільних бібліотек – Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України.

ілюстрація вебінар

Наразі ми працюємо, щоб активізувати роботу Секції, більше висвітлювати кращий досвід роботи шкільних бібліотек у комунікаційних каналах ВГО Українська бібліотечна асоціація, залучати активних шкільних бібліотекарів до роботи у Секції.

Запрошуємо обговорити проблеми шкільних бібліотек на панельній дискусії «Роль бібліотек у розбудові Нової української школи», яка відбудеться у межах Щорічної конференції ВГО Українська бібліотечна асоціація 20 листопада (п’ятниця) 2020 р. з 10.00 до 12.00. Реєстрація за посиланням. 

Звіти про роботу Секції працівників шкільних бібліотек читайте на сторінці Секції. 

Офіційний лист-відповідь Президентки ВГО Українська бібліотечна асоціація та Голови Секції працівників шкільних бібліотек розміщено тут

Долучайтеся до нашої всеукраїнської громадської професійної організації!

Бібліотекарі змінюють світ!