Тренінг з розробки ефективних відео від «Бібліомосту» (22.09.2011)

Програма «Бібліоміст» запрошує до участі в тренінгу «Розробка ефективних відео», що відбудеться  у м.Києві 25-26 жовтня 2011 року. Захід розрахований на тих, хто збирається створювати відео, зокрема, про бібліотеки й для бібліотек, і хоче здобути необхідні творчі та технічні навики.

До участі запрошуємо: працівників бібліотек-переможців конкурсів програми «Бібліоміст» та членів Української бібліотечної асоціації (УБА).

Перевага надаватиметься тим учасникам, до чиїх посадових обов’язків входить бібліотечний маркетинг, ведення бібліотечного блогу/веб-сторінки, підтримка зв’язків бібліотеки з громадськістю.

Кожен учасник протягом тренінгу отримає необхідну теоретичну інформацію, ознайомиться з найцікавішими українськими та закордонними відеопроектами, поняттям вірусного відео, дізнається, як створювати відео та просувати їх у соціальних мережах, а, крім того, самостійно запише та опублікує свій відеоролик.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам покриваються витрати на проїзд, проживання та харчування в Києві.

Умови участі

Для участі в тренінгу необхідно надіслати заповнену анкету Ганні Тараненко, спеціалісту з розвитку веб-ресурсів, на адресу ataranenko@irex.ua

Останній термін надсилання заявок – 4 жовтня 2011 року, 19:00.

У разі виникнення будь-яких запитань, будь ласка, звертайтеся до Ганни Тараненко: ataranenko@irex.ua; тел.: (044) 586-27-80, 586-27-81; факс: 586-27-82.

Форму заявки можна завантажити тут.