Бібліоміст. Конкурс на участь у ЯРМАРКУ ІННОВАЦІЙНИХ БІБЛІОТЕЧНИХ ПОСЛУГ, м.Київ, 11 квітня 2011 р.

Програма «Бібліоміст» у партнерстві з Міністерством культури України, Українською бібліотечною асоціацією (УБА) та Програмою сприяння Парламенту України (ПСП ІІ) організовує Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг, який відбудеться у м.Києві 11-го квітня 2011 р. Метою ярмарку є представлення широкій громадськості інноваційних послуг, які публічні бібліотеки надають місцевим громадам, використовуючи Інтернет та інформаційні технології.

Програма «Бібліоміст» оголошує конкурс на участь у Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг. До участі запрошуються запрошуємо публічні бібліотеки, які мають досвід успішного впровадження безкоштовних послуг з використанням Інтернету та інформаційних технологій для своїх місцевих громад. Орієнтовно 30 бібліотек буде відібрано для представлення на ярмарку своїх послуг та пов’язаних з ними досягнень.

Учасники, які презентуватимуть свої послуги на ярмарку, матимуть можливість заявити про себе,  представивши свою бібліотеку та свої інноваційні проекти на національному рівні, отримати досвід участі у подібних заходах, скористатися з додаткових навчальних можливостей від програми «Бібліоміст».

Будуть відшкодовані:  витрати на проїзд від місця проживання до м.Києва та назад, а також харчування одному представнику від бібліотеки-учасниці (якщо учасником є бібліотечна система, витрати на проїзд будуть відшкодовані одному представнику від системи).

 Відбір пропозицій здійснюватиметься за конкурсом на основі анкети-заявки (будь ласка, див. пакет документів про ярмарок).

 Для участі у відборі учасники мають заповнити та надіслати електронну анкету-заявку на адресу innovation@irex.ua до 09:00 ранку 21-го лютого 2011 р. «Бібліоміст» підтвердить отримання заявки.   

Перед тим, як заповнити заявку, будь ласка, ознайомтеся із документом «Питання та відповіді про конкурс» (додається до пакету документів про ярмарок).

Пакет документів можна завантажити тут.