Подяка і вдячність Людмилі Іванівні Ковальчук (1939-2020)

Бібліотечна спільнота України, Українська бібліотечна асоціація віддає шану і глибоко сумує: відійшла у Вічність Людмила Іванівна Ковальчук.

Людмила Іванівна – багаторічний директор Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих м. Києва (1964—2016 рр.), заслужений працівник культури України, член Громадської гуманітарної ради м. Києва, протягом декількох термінів активний і відданий віце-президент Української бібліотечної асоціації.

P5130177

Своє життя Людмила Іванівна присвятила бібліотечній справі, бібліотеці. Самовіддано, фахово, з глибокою пошаною до людей, розуміючи значення бібліотек для країни вона розбудовувала рідну бібліотеку, плекала бібліотечний колектив, передавала всім свою любов до бібліотеки.

Однодумців, партнерів, колег і друзів Людмила Іванівна знайшла в Українській бібліотечній асоціації. Від дня створення нашої Асоціації Людмила Іванівна активно і завзято долучилася до її діяльності й розвитку. Один з фундаторів УБА, член президії, віце-президент декількох «скликань» – цей «сухий» перелік не віддзеркалює дух творчості, завзяття, фаховості, порядності, які Людмила Іванівна принесла до нашої Асоціації. Вона активно займалася адвокаційною діяльністю, у скрутні часи захищала бібліотеки від закриття, брала участь у розробці й вдосконаленні бібліотечних законів, відповідала за фінансовий напряму діяльності УБА, спілкувалася, підтримувала, консультувала членів Асоціації.

Crimea 2009 Kovalchuk

Для багатьох, дуже багатьох бібліотекарів по всій Україні Людмила Іванівна стала вчителькою і порадницею.

Рисунок7

Нам бракуватиме спілкування, тепла, фаховості і мудрості Людмили Іванівни Ковальчук –Людини, патріотки, активної громадянки, подруги, колежанки, активістки Української бібліотечної асоціації. Ми пам’ятатимемо! Вічна пам'ять!