Проєкт «Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності» підтримала Асоціація об`єднаних територіальних громад

У п’ятницю 10 липня відбулася зустріч ВГО Українська бібліотечна асоціація, Фундації Дарини Жолдак із Асоціацією об’єднаних територіальних громад. Обговорили поточну ситуацію бібліотек ОТГ та можливі формати співпраці у рамках проєкту «Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності».

Нагадаємо, проєкт має на меті допомогти бібліотекам стати сучасними центрами, де приємно навчатися, творити, організовувати різноманітні зустрічі та події. Він реалізується ВГО Українська бібліотечна асоціація у партнерстві з Фундацією Дарини Жолдак за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Більш детально про проєкт читайте на сайті ВГО Українська бібліотечна асоціація.

За інформацією від Асоціації об`єднаних територіальних громад активні територіальні громади вже розпочали трансформацію. Будемо знайомити вас із бібліотеками, які втілюють нові формати роботи, творять і надихають громаду на зміни.

Зустрічайте – Тростянецька публічна бібліотека Тростянецької міської ОТГ. Вони справжні молодці: увійшли у десятку кращих інформаційно-культурних та дозвіллєвих центрів громади в Україні, діляться досвідом і просто запалюють. Сучасний інтер’єр, нові книги, зручні меблі, зали для конференцій, комп’ютери, соціальне кафе, активності для дітей, місце зустрічі для дорослих. Результати захоплюють.

105032763 4642516292440831 1515035049794197684 n

Будемо раді розповісти про зміни у ваших громадах та бібліотеках. Пишіть нам та ставайте героями наступних історій.

Щоб бути в курсі новин проєкту, а також отримати сповіщення про випуск посібника, в якому буде описана концепція чотирьох просторів бібліотеки, та взяти участь у відборі учасників онлайн-форуму, заповнюйте форму: https://bit.ly/3gsv0EB.

Зміст новини не є офіційною позицією УКФ.