Вітання із Національним тижнем бібліотек Литви

Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація вітає бібліотекарів та всю громаду Литовської республіки із Національним тижнем бібліотек.

NATIONAL-LIBRARY-WEEK3-768x512

ВГО Українська бібліотечна асоціація уклала Угоду про партнерство із Асоціацією муніципальних публічних бібліотек Литовської Республіки у 2014 р. та Меморандум про взаєморозуміння та кооперацію із Литовською асоціацією бібліотекарів у 2015 р.

Традиційно Національний тиждень бібліотек в Литві проходить з 23 по 29 квітня, але цього року його формат відрізняється. Оскільки бібліотеки закриті через карантин, урочистості проходять в Інтернеті.

Цього року основна тема Національного тижня бібліотек звучить так - «Як ми змінилися за 20 років?» Бібліотекарі діляться своїм досвідом, фотографіями та спогадами щодо змін, які відбулися з 2000 року по 2020 рік у культурному, технологічному та повсякденному житті.

Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація висловлює щире захоплення здобутками колег із Литви. А у цей святковий тиждень сердечно бажаємо всім працівникам і читачам бібліотек доброго здоров'я, творчих успіхів, вірних друзів і однодумців.

Бажаємо усій бібліотечній громаді Литви постійного руху до ще нескорених вершин професійної досконалості!

Більше про Національний тиждень бібліотек у Литві читайте тут