Звітно-виборча конференція Миколаївського регіонального відділення

12 березня 2020 р. в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася звітно-виборча конференція ГО «Миколаївське регіональне відділення Української бібліотечної асоціації» («МРВ УБА») за участю делегатів від бібліотек Миколаївської області – керівників та провідних фахівців обласних бібліотек, централізованих бібліотечних систем та публічних бібліотек об’єднаних територіальних громад.

ubauba9

У звіті голови ГО «МРВ УБА» Н.Ф. Богзи про діяльність відділення за 2017-2019 рр. було висвітлено такі важливі аспекти, як участь у формуванні бібліотечної політики, вплив на розвиток бібліотечної справи у регіоні, підтримка проєктних ініціатив бібліотек області, сприяння професійному розвитку бібліотечних фахівців та адвокаційну діяльність. Н.Ф. Богза наголосила на стратегічних напрямках подальшого розвитку ГО «МРВ УБА»: зміцненні позицій організації в громадському секторі, інформаційному супроводі реформ в країні, сприянні розвитку бібліотечної справи у регіоні, промоції бібліотечної професії в інформаційно-комунікаційному середовищі, проведенні адвокаційних заходів, ефективному менеджменті організації, розширенні партнерства та членства, сприянні безперервній бібліотечно-інформаційній освіті.

Звіт голови громадської організації був доповнений керівниками профільних секцій ГО «МРВ УБА», зокрема про адвокаційну діяльність щодо запровадження сучасних послуг для громади, розширення партнерських зв’язків, залучення студентської молоді у роботу відділення та інноваційну діяльність бібліотек, розвиток ініціатив, що сприяють впровадженню засад медіаграмотності у громадах. Голова Білозірської сільської ради С.С. Розсоха наголосив на важливості підтримки бібліотек на селі місцевою владою і, як результат – створення комфортних умов, нових можливостей, сучасних послуг для громади.

Про фінансову діяльність громадської організації звітувала секретар ревізійної комісії ГО «МРВ УБА», головний бібліотекар Миколаївської ОУНБ І. В. Дементьєва.

Учасники конференції ухвалили рішення визнати роботу ГО «МРВ УБА» задовільною та затвердили звіт ревізійної комісії.

Головою ГО «МРВ УБА» на наступні три роки обрано Н.Ф. Богзу.

ubauba1

До складу Президії увійшли: В.В. Агаркова, директор Миколаївської ОУНБ, А.А. Косій, директор Снігурівської ЦБС, С.Б. Недашківська, директор Братської ЦБС, Т.Г. Остафійчук, директор КУ «Вітовська ЦБС», Є.А. Туманова, директор Березанської ЦБС, С.О. Шуляк, декан факультету менеджменту і бізнесу ВП «МФ КНУКіМ», Н.В. Моісеєва, заступник директора Миколаївської ОУНБ, І.В. Дементьєва, головний бібліотекар Миколаївської ОУНБ.