Дизайн-мислення для українських бібліотекарів

ВГО Українська бібліотечна асоціація розпочинає реалізацію нового міжнародного проекту під назвою «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги»що підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

Основна мета проєкту, який триватиме з березня по грудень 2020 р., - навчити бібліотекарів з України та Білорусі створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні та творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек». Ця методологія була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс.

Нашими партнерами у реалізації проєкту «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги» є Публічні бібліотеки м. Орхус, Данія та Білоруська бібліотечна асоціація.

У межах проєкту ВГО Українська бібліотечна асоціація на конкурсній основі відбере 30 бібліотекарів з України та Білорусі, які пройдуть два тижневих тренінги (1-5 червня 2020 р., 30 червня - 4 липня 2020 р.) за участю датських та українських тренерів.

fb cover ph 2

За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробить та впровадить у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій та презентує її на ХІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі (16-19 вересня 2020 р.). Про креативні індустрії читайте тут.

ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурс для бібліотекарів України на участь у проєкті.

До участі у конкурсі запрошуються бібліотекарі з публічних бібліотек України. Тренінги пройдуть у м.Київ. Робоча мова – українська.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю у тренінгах. Бюджетом проєкту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Для участі у проєкті потрібно до 3 квітня 2020 р. заповнити аплікаційну форму з коротким описом ідеї нової бібліотечної послуги та надати лист підтримки від керівництва бібліотеки щодо участі у проєкті та виконання проєктних умов на адресу info@ula.org.ua з приміткою в темі листа «Дизайн-мислення для українських бібліотекарів».

Переможці будуть визначені конкурсним журі до 10 квітня 2020 р. та повідомлені окремо.

За консультаціями звертайтеся до Виконавчого офісу ВГО Українська бібліотечна асоціація: (044) 383-14-32, info@ula.org.ua.

555