Українська бібліотечна асоціація підтримує BookForum

ВГО Українська бібліотечна асоціація вкрай занепокоєна ситуацією, яка склалася у зв’язку з відданням в оренду відкритого майданчика перед Палацом мистецтв у місті Львові, що ставить під загрозу проведення BookForum.

Понад 10 років ВГО Українська бібліотечна асоціація є активним партнером Форуму, адже справа промоції читання, розвитку книговидавничої, бібліотечної справи – це наш спільний напрямок, наша місія і мета.

29517247460 4d44fa8127 c

За ці роки нашими громадськими організаціями спільно реалізовано чимало проєктів, проведено знакових акцій і подій. Львівський міжнародний бібліотечний форум став одним з основних заходів BookForum і на сьогодні перетворився у найбільшу бібліотечну конференцію в Україні. Щороку кілька сотень бібліотекарів з усіх куточків України, Європи, з інших континентів, приїжджають до Львова, щоб поділитися інноваційним досвідом, ознайомитися зі світовими бібліотечними трендами, поспілкуватися, виробити спільні адвокаційні політики щодо захисту бібліотек та їхніх читачів, підписати угоди про співпрацю і, звичайно ж, побувати на BookForum.

Ми розуміємо, що цьому визначному міжнародному літературному фестивалю вже давно тісно в просторах Палацу мистецтв, але наразі альтернативи, на жаль, немає. І ми впевнені, що Рік культури, оголошений Львівською міською радою у 2020 році, не може ознаменуватися закриттям найбільш знакової культурної події не лише Львова, а й України та Східної Європи. Ресторанів у Львові – тисячі, а книжковий Форум один. Тож сподіваємось, що влада міста, області, країни, менеджери культури і митці, зроблять правильний вибір.