День Землі та Глобальне Прибирання в Україні

Сміття, що роками залишається у природному середовищі – один з найбільших викликів людству. Воно створює безпосередню небезпеку для живих істот як на суходолі, так і у воді. Фільтрат зі сміття на неоснащеними фільтрами звалищах отруює ґрунтові води, що розносять небезпечні речовини на великі відстані від самого звалища. Пластик, що потрапляє в навколишнє середовище повільно розкладаючись, забруднює його токсинами й заважає рослинам та планктону поглинати СО2, загострюючи кліматичну кризу.

Мережа Earth Day Network збирає цього року найбільший екіпаж з очищення Землі від сміття. Всесвітня кампанія The Great Global Cleanup спрямована на очищення нашої планети від десятків тисяч тонн відходів.

1

В Україні The Great Global Cleanup відбудеться 16 квітня 2020 року. Офіційна сторінка Earth Day Ukraine створена на FaceBook–https://www.facebook.com/EarthDayUkraine/. 

ВГО Українська бібліотечна асоціація і Комунікаційне агентство Adsapience уклали Меморандум про партнерство та співробітництво для спільної розробки та реалізації програм і проєктів, спрямованих на підвищення екологічної обізнаності українців та мотивації до екологічно свідомої поведінки.

Українські бібліотеки вже активно долучаються до виконання Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року, зокрема екологічних. Тому участь у The Great Global Cleanup – це не лише наш особистий внесок у чистоту довкілля. Це спосіб продемонструвати всьому світу, скільки небайдужих готові до активних дій на захист планети.

Кожна пластикова соломинка та пляшка, якою ми користувалися ще у дитинстві, досі існує десь на нашій планеті. Допоможімо зробити планету чистішою, а світ кращим.

Запрошуємо бібліотекарів 04 березня 2020 р. о 12:00 прослухати вебінар про те, як долучитися до акції The Great Global Cleanup.

Для цього просимо до 1 березня 2020 р. зареєструватися за посиланням. Усі зареєстровані учасники отримають лінк до вебінару.

Приєднуйтесь до екологічної акції Grear Global Cleanup в Україні 16 квітня!