Проект з розвитку читання «Як приборкати Книжкозавра»

Фундація Дарини Жолдак у партнерстві з ВГО Українська бібліотечна асоціація пропонує бібліотекам України взяти участь у проекті з розвитку читання «Як приборкати Книжкозавра».

У 2016 р. ці дві організації вже мали позитивний досвід у проведенні соціально-освітнього проекту “100 тисяч книжок для бібліотек”. І протягом кількох років Фундація Дарини Жолдак підтримує сільські бібліотеки, надсилаючи їм дидактичні матеріали та літературу, але зараз Фундація змінює напрямок діяльності і зосередиться на проектах з популяризації мистецтва, культури та популяризації читання.

Отже, новий проект – найперше практикум «Як приборкати Книжкозавра» - це готові плани проведення занять з розвитку читання для дітей різного віку з додатковими матеріалами, якими Ви можете послуговуватись у щоденній роботі з дітьми. Завантажити практикум тут.

IMG 1957

Наразі активностями «Книжкозавра» охоплені понад 10.000 дітей по всій Україні і організатори отримали велику кількість схвальних відгуків щодо Практикуму від бібліотекарів та вчителів.

Будемо раді, якщо Ви долучитесь до проекту, проведете ці заняття у Вашій бібліотеці та заповните звіт проведення до 14 грудня 2019 року.

А оскільки у Фундації Дарини Жолдак залишились кілька додаткових наборів книжок, будем раді вислати їх учасникам проекту у вдячність за роботу.

Також, після отримання книжок, просимо Вас вподобати сторінку Фундації та надіслати Акт прийому книжок у форматі.

Отже, алгоритм отримання книжок:

  • проведення Практикуму для дітей;
  • направлення звіту про виконання Практикуму. Посилання на форму звіту для бібліотекарів або тут (для бібліотек, які раніше не півпрацювали із Фундацією);
  • отримання нових дитячих книжок від українських видавництв.

З усіх питань просимо користуватись повідомленнями на сторінці у Фейсбуці та електронною поштою welcome@zholdak.org.

Фундація Дарини Жолдак вдячна вам за тривалу плідну співпрацю і надзвичайно важливу роботу, яку ви проводите з дітьми.