Безкоштовний онлайн курс з інтелектуальної власності від Всесвітньої організації інтелектуальної власності, жовтень 2019 р.

ВГО Українська бібліотечна асоціація, Секція університетських бібліотек УБА (ініціатива Олега Сербіна та Максима Ситницького) запрошують членів УБА та представників офіційних партнерів Асоціації взяти участь у безкоштовному онлайн-курсі з інтелектуальної власності.

Організатор: Всесвітня організація інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization) від Агенції ООН.

На реалізацію проекту «Національний центр розвитку креативного підприємництва» Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Київського національного університету ім.  Тараса Шевченка, в рамках програми Британської Ради (Wider Europe) «Creative Spark», надана можливість пройти безкоштовно інтернет-курси для розвитку компетентностей викладачів, студентів, бібліотекарів та фахівців.

Мета: курс допоможе набути загальних знань у сфері інтелектуальної власності, зрозуміти особливості теоретичних аспектів управління інтелектуальної власності, дізнатися, як генеруються різні форми інтелектуальної власності та як захистити права інтелектуальної власності. Сьогодні адміністрації українських університетів активно вивчають зарубіжний досвід комерціалізації та патентної діяльності зарубіжних колег. Тож університетським та іншим бібліотекарям важливо бути обізнаними щодо того, як можна захистити нові та творчі ідеї.

Сертифікат: надається за умови успішного складання онлайн-іспиту.

Реєстрація на вступний курс відкрита до 13 жовтня 2019 року.

Тривалість навчання: з 01 жовтня по 16 листопада 2019 року.

Іспити за курсом: 17 та 18 листопада 2019 року.

Обсяг курсу: 55 годин.

Зміст курсу: Курс складається з 12-ти пов’язаних модулів: основи інтелектуальної власності, авторські права, суміжні права, торговельні марки, географічні вказівки, промисловий дизайн, патенти, договори Всесвітньої організації інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, захист нових сортів рослин, резюме та обговорення прав інтелектуальної власності, інтелектуальна власність та розвиток. Усі матеріали доступні у форматі PDF.

До кожного модуля пропонуються інструменти для оцінки рівня знань, а також здатності учасників навчання застосовувати поняття та факти, представлені в межах курсу. Досвідчені фахівці-практики в сфері інтелектуальної власності надають академічну підтримку в процесі опанування учасниками кожного з модулів.

Як долучитися до курсу: потрібно заповнити анкету на участь тут.

Популяризуйте цей курс серед колег, відвідувачів, студентів. Єдина важлива – умова необхідно пройти курс повністю і скласти іспит.