Бібліотечну еталонну модель від IFLA перекладено українською мовою

Від сьогодні Бібліотечна еталонна модель від IFLA (IFLA Library Reference Model) на сайті IFLA доступна також українською мовою. Наш переклад став четвертим після перекладів моделі каталонською, іспанською та угорською мовами.

Переклад здійснено під егідою Української бібліотечної асоціації Іриною Баньковською, головною бібліотекаркою Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського, за редакцією Оксани Бруй, президентки УБА, директорки Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

image001

Доступність світових фахових стандартів українською мовою та можливість їхнього вивчення широким колом бібліотекарів є важливим чинником і для впровадження інноваційних моделей діяльності в конкретних бібліотеках, і для успішної реалізації Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України».

Ознайомлення з Бібліотечною еталонною моделлю від IFLA є частиною навчання за програмою «Міжнародні стандарти для створення електронних каталогів». Таке підвищення кваліфікації працівників бібліотек пропонує Українська бібліотечна асоціація. Прагнете навчитись працювати за сучасними світовими стандартами – пишіть на електронну пошту info@ula.org.ua.