Навчальний модуль «Впровадження УДК в практику роботи наукових та публічних бібліотек», 15 – 17 квітня 2019 р., м. Київ

Українська бібліотечна асоціація спільно з Головним тренінговим центром для бібліотекарів УБА та ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова» проведе з 15 по 17 квітня 2019 р. навчальний модуль «Впровадження УДК в практику роботи наукових та публічних бібліотек».

банер 2

 

Навчання відбудеться в Головному тренінговому центрі для бібліотекарів УБА (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 7, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, ауд. 224) та у ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова» (просп. Ю. Гагаріна, 27, 2 поверх, актова зала).

 

Викладач: Муравйова Валентина Михайлівна, зав. відділу класифікаційних систем ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова».

 

Тематичний план навчального модуля дивіться тут.

 

Участь у модулі за попереднім записом. Для гарантованої участі просимо до 8 квітня 2019 р. заповнити реєстраційну форму та оплатити реєстраційний внесок. Кількість місць обмежена – при наборі групи форма закривається.

 

Реєстраційний внесок від однієї особи за участь у триденному навчальному модулі – 1000,00 грн., що включає інтенсивний навчальний курс з провідним експертом, роздаткові матеріали (канцтовари, таблиці УДК і ББК), кава-паузи, сертифікат про підвищення кваліфікації від УБА.

Сплатити реєстраційний внесок Ви можете за наступними реквізитами:

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»
код ЄДРПОУ - 21656118
р/р 26007230080352
в АТ «ПроКредитБанк»
МФО 320984
Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у модулі «Впровадження УДК в практику роботи наукових та публічних бібліотек» _________(ПІБ).

Витрати на проїзд, проживання та харчування – за рахунок учасників. Виконавчий офіс УБА забезпечує оформлення офіційних листів-запрошень (на вимогу) та надає допомогу у бронюванні готелю (за потреби).