Участь представників Секції з адвокації УБА у Мінському міжнародному книжковому ярмарку, 6-7.02.2019

6-7 лютого 2019 р. на запрошення нашого партнера Білоруської бібліотечної асоціації члени Секції з адвокації УБА взяли участь у XXVI Мінському міжнародному книжковому ярмарку. Візит до Мінська – один із заходів, спрямованих на адвокацію бібліотек і розвиток бібліотечної справи, організованих Білоруською бібліотечною асоціацією (ББА), Науковою бібліотекою Білоруського національного технічного університету, Фундаментальною бібліотекою Білоруського державного університету спільно з ВГО Українська бібліотечна асоціація.

На одному з ключових стендів книжкового форуму ББА організувала майданчик інноваційних проектів та креативних ініціатив, серед яких була заявлена і наша професійна організація. 7 лютого 2019 року відбувся відкритий майстер-клас "Адвокація бібліотек: від теорії до практики. Планування адвокаційних кампаній " – захід для тих, хто представляє інтереси своїх бібліотек, просуває актуальні професійні ідеї і відстоює права користувачів бібліотек. У програму майстер-класу увійшли чотири модулі – презентація адвокаційного досвіду УБА, теорія бібліотечної адвокації, практичний кейс та планування адвокаційних кампаній. В аудиторії виникла жвава дискусія, яка визначила подальші плани адвокаційних ініціатив білоруських колег та щире взаємне захоплення від можливих подальших проектів.

Подія привернула увагу широкої фахової аудиторії, адже захід відвідали керівники бібліотек, провідні фахівці галузі, викладачі Білоруського державного університету культури і мистецтв, інші. Модерували майстер-клас та ділися досвідом УБА Барабаш Світлана Іванівна, кандидат наук із соціальних комунікацій, заступник голови Секції з адвокації, вчений секретар Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" та Влезько Надія Володимирівна, голова Полтавського обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація, голова Секції з адвокації УБА, заступник директора з наукової роботи Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського.

мінськ

Делегація УБА також відвідала Національну бібліотеку Білорусі та Фундаментальну бібліотеку Білоруського державного університету. Партнерство УБА з ББА має плідну історію з 2012 року і хороші перспективи.

Програма заходів ББА в межах Мінської міжнародної книжкової виставки-ярмарку 2019.

Анонс майстер-класу від УБА на сторінці події у Facebook