Банк ідей проекту ІФЛА «Глобальне бачення» | Подяка Генерального секретаря ІФЛА

Шановні колеги з усього світу,

Щиро дякуємо за ваш вклад до банку ідей проекту ІФЛА «Глобальне бачення»! Ми отримали більше 8 500 ідей від працівників бібліотек усіх типів, асоціацій, установ, друзів бібліотек та інших з 160 країн світу.

Поділившись своїми унікальними думками щодо реалізації 10 потенційних можливостей «Глобального бачення», ви підказали нам декілька дійсно надихаючих ідей, які підкреслюють креативність, розмаїття і прагнення до інновацій, притаманні нашій професії. Ваша активна участь демонструє вашу відданість Глобальному баченню ІФЛА як співавторів ідеї єдиного бібліотечного простору.

unnamed

Наша команда експертів наразі аналізує тисячі ідей, надіслані до 31 жовтня, щоб представити повний звіт на засіданні Правління ІФЛА у грудні 2018 р. Ваші ідеї допоможуть розробити нову стратегію і план дій ІФЛА на 2019-2024 роки.

Але ми не зупиняємося на цьому! У 2019 році ми розмістимо всі ідеї на сайті банку ідей, створивши унікальне сховище даних, доступне для всіх бібліотекарів світу. І ми вже розпочали! Ми продовжуємо приймати ваші пропозиції і кожен може поділитися своєю ідеєю. Наша платформа перекладена усіма 7 офіційними мовами ІФЛА. Де би ви не знаходились, ми хочемо почути ваш голос!

У вас є ідея? Ми готові її почути! Відвідайте ideas.ifla.org та відправте її сьогодні! #iflaglobalvision

Джеральд Ляйтнер, Генеральний секретар ІФЛА