Моніторингова зустріч команд з картування малих міст України, жовтень 2017

6-7 жовтня 2018 р. у м.Харків відбулась перша моніторингова зустріч команд з картування громад в межах дворічного проекту "Містки громадської активності", що фінансується Європейським Союзом, Національним фондом підтримки демократії (США), Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Впроваджується проект Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Участь у зустрічі взяли представники громадських організацій та бібліотек з 12 міст Донецької, Запорізької, Луганської, Львівської та Харківської обл., які в межах проекту «Містки громадської активності» виграли міні-гранти на проведення процесу картування у своїх громадах та спільно з бібліотеками будуть розвивати їх.

Перший день семінару розпочався із презентації перших результатів картування у громадах, а також обговорення проблем, що виникають в процесі картування та шляхи їх вирішення.

20171006 115241

Організатори також розповіли всім учасникам про нові компоненти проекту, а саме тренінги з активного громадянства, які відбудуться у кожному місті, де проходить процес картування.

У другий день зустрічі учасники разом із тренерами працювали над обробкою кількісних і якісних даних, планували інформаційну кампанію та розробляли кроки для захисту суспільних інтересів й просування результатів картування громади.

IMG 8665

За процесом картування громад в Україні слідкуйте на сайті проекту.

Фотозвіт заходу дивіться тут.