Стратегічна сесія УБА, 17 травня 2018 р.

17 травня 2018 р., у святковій атмосфері Всесвітнього дня вишиванки, пройшла чергова Стратегічна сесія УБА, присвячена виробленню стратегії нашої організації на 2019-2021 рр. У ній взяли участь 10 осіб – члени Президії УБА, голови секцій УБА, працівники Виконавчого офісу, керівники і провідні фахівці національних, обласних, університетських бібліотек, закладів вищої освіти.

P1280379

Враховуючи напрацювання попередніх стратегічних сесій, учасники визначили орієнтовні стратегічні цілі Асоціації на наступні три роки, розділивши їх на такі групи: 1) для розвитку бібліотечно-інформаційної галузі в цілому; 2) для інституційного розвитку Асоціації; 3) для ресурсного забезпечення програмної діяльності УБА. Для кожної цілі було обрано індикатори, що мають засвідчити її досягнення.

Висловлюємо подяку нашому офіційному партнеру – Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», у приміщенні якої проходила Стратегічна сесія.

Презентація проекту Стратегії Української бібліотечної асоціації на на 2019-2021 рр. відбудеться в межах IX Львівського міжнародного бібліотечного форуму, 19-22 вересня 2018 р.

P1280389

Запрошуємо усіх, хто хоче реалізувати себе у пошуку та втіленні нових ідей щодо розвитку Української бібліотечної асоціації, долучатись до активу і брати участь в обговореннях, які будуть згодом ініційовані.