VIII Міжнародний фестиваль «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», 30.05-3.06.2018 р., м.Київ

Українська бібліотечна асоціація запрошує відвідати VIII Міжнародний фестиваль «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», який відбудеться з 30 травня по 3 червня 2018 р. в м.Київ.

Близько 200 українських письменників і 95 гостей з 31 країн світу стануть гостями VІII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Інтелектуальна подія країни, що об’єднує літературу й мистецтво. Понад 150 видавництв і нішевих проектів представлять свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти.

Фокус-тема — «Проект майбутнього».

slider MA KA18-1024x410

Якщо минулих років на фестивалі говорили про літературу в часи війни, а також про сміх у часи кризи, то цього року кураторська команда фестивалю пропонує зазирнути у майбутнє.

Про що людство мріє далі? яким буде майбутній світовий устрій, які шанси в демократії перед лицем гібридних викликів? як протистояти дегуманізації у часи змін? чи спроможні сучасні технології створити (над)людину? — на ці та інші запитання шукатимуть відповіді під час фестивалю.

На фестивалі представлять спеціальні проекти, пов’язані із сучасними технологіями, змінами у читацьких практиках, новими можливостями для споглядання, відчуття, переживання і проживання історій. Поєднання сторітеллінгу, VR й ілюстрації будуть втілені у проекті «Out of Sight» (Нідерланди), Goethe- Institut в Україні та Франкфуртський книжковий ярмарок презентує «Перевтілення» Франца Кафки у віртуальній реальності, а екскурсія віртуальним приміщенням модернізованої київської бібліотеки ім. М.Костомарова за допомогою VR-окулярів надасть можливість уявити публічні простори майбутнього.

Однією з помітних локацій фестивалю стане «Кафе майбутнього» (спільно з науково-популярним журналом «Куншт»), де каву для відвідувачів готуватиме робот.

Повну інформацію про Фестиваль дивіться тут.

Повна Програма Фестивалю тут.

Запрошуємо на стенд Української бібліотечної асоціації (D 3.25), де можна ознайомитись з новими проектами та подіями у бібліотечній сфері України.

Цього року у межах Книжкового Арсеналу УБА також проведе наступний захід:

31 травня, 11:00 - 11:45 – Презентація "Участь бібліотек в досягненні Цілей Сталого Розвитку ООН до 2030 року" (Зал «Папір»).

Процедура реєстрації учасників подій

Для учасників подій (кураторів, модераторів, перекладачів, інших учасників подій) та професійної аудиторії фестивалю (редактори, коректори, перекладачі, викладачі, вчителі профільних дисциплін, літературні менеджери й куратори тощо) передбачена акредитація через онлайн форму.

Посилання на реєстрацію. Реєстрація буде відбуватися до 18 травня. Повідомлення про завершення реєстрації надійде на Вашу електронну пошту.

Учасники подій отримують одноразові запрошення, професійна аудиторія отримує перепустку на всі дні фестивалю.

Якщо Вам необхідно зареєструвати декількох учасників подій чи професійних колег на свою електронну адресу, Ви це зможете зробити зі свого Особистого кабінету після завершення власної реєстрації.

До 25 травня включно ви отримаєте запрошення чи перепустку у разі підтвердження Вашої реєстрації організаторами Фестивалю.

Зверніть увагу, що запрошення та перепустки містять ПІБ зареєстрованого і на вході може відбуватись вибіркова перевірка документів, що засвідчує особу. Просимо взяти з собою відповідні документи.

У разі виникнення питань щодо реєстрації звертайтесь, будь ласка, за контактною адресою: bookarsenal2018@gmail.com.

Запрошуємо Вас та Ваших читачів відвідати Книжковий Арсенал та заходи Української бібліотечної асоціації.

Контактна особа: Вікторія Польова, адміністративний координатор УБА.