Оголошено переможців Другого Всеукраїнського конкурсу найкращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника

У затишній атмосфері Київської академічної майстерні театрального мистецтва “Сузір’я” 22 березня 2018 року зібралися молоді та досвідчені письменники, громадські активісти, народні артисти України та бібліотекарі, щоб привітати лауреатів і переможців Всеукраїнського конкурсу кращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника. Організатори: Аграрна партія України, Видавництво «Самміт-книга» та Українська бібліотечна асоціація. Конкурс було започатковано у 2016 році і вже вдруге відбулась церемонія нагородження лауреатів та номінантів конкурсу.

Від Української бібліотечної асоціації гостей привітав і вручив нагороду лауреатам конкурсу керівник Секції університетських бібліотек УБА Олег Сербін. Серед переможців конкурсу є й бібліотекарка – член УБА з Рівненщини Раїса Чехолка. Вітаємо колежанку з перемогою і бажаємо натхнення й творчих здобутків!

28828464 2095245894028330 7950274593743970589 o

Приємно відзначити, що молоді автори вже отримали друкований збірник їхніх творів, випущений коштом організаторів. Як повідомив співорганізатор конкурсу Іван Степурін, директор видавництва "Самміт-Книга", збірку творів лауреатів конкурсу буде розповсюджено серед бібліотек України.

Деталі про конкурс та переможців читайте тут.