Щорічна зустріч з Президентом ІФЛА

19 березня у Барселоні, Іспанія в Морському музеї відбудеться щорічна зустріч з чинним Президентом ІФЛА Глорією Перец-Селмерон (Glòria Pérez-Salmerón).

livestreaming

Починаючи з 2007 року, такі щорічні зустрічі офіційно вводять у дію Президентську Тему і Програму через виступи і презентації відомих спікерів з усього світу та започаткування дискусій, пов’язаних з бібліотеками й інформаційною спільнотою.

Нагадаємо, що Тема Президента ІФЛА Глорії Перец-Селмерон, обраної у 2017 р. на Конгресі ІФЛА у Вроцлаві, Польща ― «Бібліотеки ― двигуни змін».

2018-03-16 1637

На щорічній зустрічі буде оприлюднено Звіт з Ініціативи ІФЛА «Глобальне бачення», у якій Україна також брала активну участь (див. тут, тут, тут). Таким чином, розпочнеться другий раунд дискусії IFLA’s Global Vision, спрямованої на залучення світової бібліотечної спільноти до формування глобального бачення і плану дій для майбутнього бібліотек. Завантажити Звіт Ви можете тут.

В Україні експертна зустріч у межах другого раунду дискусії IFLA’s Global Vision буде організована Українською бібліотечною асоціацією спільно з Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого під час ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Бібліотека і книга в контексті часу» (26 квітня 2018 р.).

Анонс щорічної зустрічі з Президентом ІФЛА англ. мовою див. тут.

Також пропонуємо ознайомитись з матеріалами і підсумками Президентської сесії (President-Elect Session) Глорії Перец-Селмерон під час Конгресу ІФЛА у Вроцлаві, Польща у 2017 р. «Зміна відбудеться: лідери для об’єднаної бібліотечної галузі» (англ. мовою). У цій сесії від України брали участь член Президії УБА Лариса Лугова та виконавчий директор УБА Ярослава Сошинська. Увага учасників сесії акцентувалася на об’єднанні бібліотечної галузі, на тому як через лідерство формувати зв’язки і партнерства, від локальних до глобальних задля процвітання.