Моніторингова зустріч команд з картування малих міст України, лютий 2018

9-10 лютого 2018 р. у м.Львів відбулась третя моніторингова зустріч команд з картування громад в межах дворічного проекту "Містки громадської активності", що фінансується Європейським Союзом, Національним фондом підтримки демократії (США), Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Впроваджується проект Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Участь у зустрічі взяли представники громадських організацій та бібліотек з 12 міст Донецької, Запорізької, Луганської, Львівської та Харківської обл., які в межах проекту «Містки громадської активності» виграли міні-гранти на проведення процесу картування у своїх громадах та спільно з бібліотеками будуть розвивати їх.

IMG 9344

Перший день розпочався із візуальних презентацій результатів проекту кожної із команд – ділилися інформацією про результати проведених соціологічних досліджень та плани щодо використання отриманих даних. Також всі учасники у форматі «світового кафе» обговорили варіанти співпраці з місцевою владою, ЗМІ, бізнесом (підприємцями), іншими ГО та новими стейкхолдерами.

IMG 9389

Після цього учасники зустрічі разом із модераторами-тренерами працювали над розробкою рекомендацій для створення платформи для комунікації на рівні міста (покращення спілкування влада-громадськість), обміну досвідом на загальноукраїнському і міжнародному рівні, стратегічного планування розвитку громад.

Команди із Мирнограда, Бахмута та Новогродівки поділились зі всіма учасниками власними враженнями від візитів в інші громади картувальників в межах Програми національних обмінів.

Другий день розпочався із двох інтерактивних вправ: інтерактивної гри з командної роботи Lego Bricks, метою якої є посилення спроможності команд, та інтерактивної гри «Локальні партнерства і мережування».

Спеціальним гостем зустрічі був Вадим Штірбу із Представництва Європейського Союзу в Україні, який усі два дні активно спілкувався із командами.

IMG 9438

Ця моніторингова зустріч була останньої перед випуском фінального інформаційного продукту - карт кожного з 12-ти міст, які плануються підготувати до 30 квітня 2018 р.

IMG 9458

За новинами про презентації результатів картування кожної з команд слідкуйте на сайті проекту.

Фотозвіт заходу дивіться тут.

 

Ось завершилось Картування -

Нові стежки, нові серця...

Зороше тренерів навчання

І визначні нові місця

Поради добрі для роботи,

Аби було успішним все

Півторарічні турботи

Переконали -так буде!

"Містки" наладили ми спільно

УБА, спасибі! Ще зовіть!

Зріст позитивності доцільний

То ж новий проект почніть.

Галина Приріз, м.Новий Розділ