IREX оголошує відбір заявок на участь у програмі ПУЛЬС

Міжнародна організація IREX оголошує відбір заявок на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України. Дедлайн - 1 березня 2018 року.

Коротко про проект

Проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) працює над формуванням належного правового поля децентралізаційної реформи в Україні, збільшення ресурсів місцевого самоврядування та здатності громад ними ефективно розпоряджатись, збільшення спроможності та професійного рівня усіх долучених до реформи груп.

Учасниками стануть команди (бібліотека + партнерська громадська організація), які виявлять зацікавленість у подальшій співпраці з IREX, та пройдуть процес погодження робочих планів та бюджетів для проведення заходів в рамках проекту.

Підтримка від IREX

IREX надасть:

- всебічну інформаційну підтримку своїм партнерам задля підвищення їх обізнаності та впровадження діяльності в громадах (наповнення Facebook групи (IREX-PULSE);

- щотижневі дайджести новин, надіслані електронною поштою; візуалізація даних та інфографіка; вебінари на різні тематики);

- інформаційні матеріали для використання під час проведення заходів та розповсюдження у громадах серед мешканців;

- грантову підтримку для кожної команди (ГО+бібліотека), що мають бути використані на проектну діяльність

- консультації спеціаліста з проведення соціологічних досліджень та аналізу даних.

Що очікується

Бібліотеки та громадські організації проведуть щонайменше чотири спільні заходи з залученням громадян до реалізації реформи місцевого самоврядування за участі активістів (групи підтримки реформ (ГПР) протягом квітня-серпня 2018 року.

Задля ефективної співпраці, за два тижні до дати подачі заявок, команда IREX проведе відкриту зустріч із своїми партнерами у режимі вебінару. Під час цієї зустрічі, бібліотекарі та представники ГО матимуть можливість отримати відповіді на свої запитання від менеджера та координатора програми, спеціаліста з соціологічних досліджень, менторів прес-клубів.

Вебінар відбудеться - 15 лютого 2018 року о 14:00.

Для участі в конкурсі необхідно до 01 березня 2018 року включно подати пакет наступних документів:

• Одну спільну форму (бібліотека + ГО) заявки на участь

• Розроблений робочий план по проведенню мінімум чотирьох інформаційних заходів з залучення громадян до процесу реформи місцевого самоврядування

• Підготовлений бюджет на проведення щонайменше чотирьох інформаційних заходів з теми децентралізації

• Письмове підтвердження від керівника ГО щодо актуальної назви ГО, уповноваженого підписанта та юридичну адресу організації

• Скановану копію довідки з банку громадської організації про відкритий рахунок

Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу tdementieva@irex.org з темою ЗАЯВКА_ПУЛЬС_Ваша ГО_населений пункт до 01 березня 2018 року включно.

За додатковою інформацією потрібно звертатися до координатора проекту Тетяни Дементьєвої: (044) 537 06 04, tdementieva@irex.org.

Результати відбору будуть повідомлені учасникам електронною поштою до 16 березня 2018 року.

Увага! Розглядатимуться заявки тільки від команд з попереднім досвідом співпраці у проекті ПУЛЬС.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело.