Моніторингова зустріч команд з картування малих міст України, грудень 2017

8-9 грудня 2017 р. у м.Харків відбулась друга моніторингова зустріч команд з картування громад в межах дворічного проекту "Містки громадської активності", що фінансується Європейським Союзом, Національним фондом підтримки демократії (США), Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Впроваджується проект Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Участь у зустрічі взяли представники громадських організацій та бібліотек з 12 міст Донецької, Запорізької, Луганської, Львівської та Харківської обл., які в межах проекту «Містки громадської активності» виграли міні-гранти на проведення процесу картування у своїх громадах та спільно з бібліотеками будуть розвивати їх.

IMG 9164

Перший день семінару розпочався із обговорення структури майбутніх карт та їхніх адресатів, а продовжився презентаціями інструментів аналізу зібраних даних від польських та українських тренерів.

У другий день зустрічі за методикою Уолта Діснея в трьох різних кімнатах (мрійника, реаліста та критика) картувальники розробляли план наступних дій після створення фінального продукту проекту – карти розвитку міста.

IMG 9276

Отже, можна з впевненістю сказати, що команди з картування мають достатньо знань та вмінь, аби розробити дійсно корисний та ефективний інформаційний продукт для розвитку своїх міст.

За процесом картування громад в Україні слідкуйте на сайті проекту - http://bridges.org.ua/.

Фотозвіт заходу дивіться тут.