Професіоналізм + креативність = сучасний бібліотекар

04-05 липня 2017 р. утретє на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки та Локачинської районної централізованої бібліотечної системи відбулося заняття ІІІ школи молодого бібліотекаря «Професіоналізм + креативність = сучасна бібліотека». Організатори заходу – управління культури облдержадміністрації та громадська організація «Волинське обласне відділення Української бібліотечної асоціації». Зазначимо, що в умовах нинішнього складного фінансового року громадська організація повністю взяла на себе витрати на харчування та проживання учасників за рахунок добровільних пожертвувань. Органи культури в районах та містах забезпечували відшкодування транспортних видатків.

P7052466

Відкриття Школи відбулося 04 липня в надзвичайно теплій атмосфері з привітання начальника управління культури Валерія Дмитрука та т. в. о. директора бібліотеки Людмили Стасюк. Далі програму продовжив луцький фотограф-ілюстратор Віктор Чухрай віртуальною екскурсією «Зникаюча краса Луцька». Про участь молоді в написанні проектів вела мову Наталія Рибачук, заступник директора з питань інформатизації. Грані роботи кіноклубу Docudays у бібліотеці висвітлила Жанна Литвина, завідувач відділу читальних залів книгозбірні. Про те, як уникнути негативних емоцій та нейтралізувати їх вплив на здоров’я, розповів Володимир Юровчик, кандидат географічних наук. По обіді учасників школи чекали зустрічі з представником інтернет-ЗМІ Світланою Кириловою, викладачем Луцького педагогічного коледжу Григорієм Курдельчуком, завідувачем відділу бібліотеки Софією Ворожейкіною. Вона, зокрема, зупинилася на питаннях специфіки створення бібліотечного відео.

19693664 639319732931345 2657494223179085764 o - копия

Другий день Школи (05 липня) відбувався на виїзді. Учасники мали змогу побувати на гостинній локачинській землі, відвідали музей видатного політолога, патріота В’ячеслава Липинського у родинному маєтку брата в с. Затурці. Позитивні емоції викликало відвідання бібліотек-філій у селах Затурці, Губин, Крухиничі. «На гостину до бібліотеки» – таку назву мала зустріч у Локачинській центральній районній бібліотеці.

IMG 7320

Під час підбиття підсумків та обміну враженнями молодим бібліотекарям були вручені сертифікати. Справді, засідання школи засвідчило: у бібліотечній галузі Волині – цікаве творче майбутнє, підтверджене креативністю, активним ставленням молодих людей.

Дирекція Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки висловлює вдячність директорові Локаинської районної централізованої бібліотечної системи Мариняк Людмилі Григорівні, всьому колективу бібліотеки, працівникам бібліотек-філій, які приймали гостей, за дієву допомогу та сприяння.