Українська бібліотечна асоціація в проекті IFLA Global Vision Discussion

На запрошення Генерального секретаря IFLA Геральда Ляйтнера (Gerald Leitner) представник Української бібліотечної асоціації - голова Молодіжної секції УБА та PR-менеджер Виконавчого офісу УБА Оксана Бояринова взяла участь у дводенному семінарі, присвяченому проекту IFLA Global Vision Discussion, що відбувся 5-6 липня 2017 р. у Мадриді (Іспанія). Це - останній із шести регіональних семінарів, які пройшли по всьому світу з травня 2017 р. Наразі участь в обговоренні нового проекту IFLA взяли 36 представників бібліотечних асоціацій європейських країн та 8 членів команди IFLA на чолі з Президентом та Генеральним секретарем ІФЛА.

35012244254 11caabc1c7 z

35683730602 6b5ce87c8e z

35812135016 d95a3954c1 z

Глобальне обговорення IFLA Global Vision Discussion загалом об'єднало тисячі представників бібліотечної галузі з різних країн, щоб вивчити, як світова бібліотечна галузь може відповісти на виклики майбутнього. В Україні національне обговорення в межах даного проекту відбудеться під час VІІІ Львівського міжнародного бібліотечного форуму у вересні 2017 р.

Висновки шести регіональних дискусій, національних обговорень в країнах світу разом із результатами всесвітнього онлайн-голосування, що відкриється 21 серпня 2017 р. під час 83-го Бібліотечно-інформаційного Конгресу і Асамблеї IFLA, будуть зібрані та проаналізовані експертами IFLA. Цей унікальний матеріал стане основою для звіту IFLA Global Vision, що буде опублікований на початку 2018 р. На підставі звіту світове бібліотечне співтовариство буде розробляти конкретні плани - як впровадити колективне бачення майбутнього у практику бібліотечної справи.

Адже лише об'єднана та інтегрована світова бібліотечна галузь зможе реалізувати один із найважливіших потенціалів бібліотек - побудувати грамотні, інформовані та активні суспільства.

Разом ми створюємо майбутнє. Приєднуйся до нас!

image004

Слідкуйте за новинами проекту в соціальних мережах за хештегом #iflaGlobalVision та на офіційному сайті проекту - https://globalvision.ifla.org/.