Донецьке обласне відділення УБА відновило свою діяльність!

Радо повідомляємо, що з березня 2017 р. відновило свою діяльність Донецьке обласне відділення Української бібліотечної асоціації.

Офіційно воно іменується як Громадська організація «Донецьке обласне відділення Української бібліотечної асоціації» (ГО «ДОВ УБА»). Прийнято та затверджено новий регламентуючий документ – Положення про ГО «ДОВ УБА» у новій редакції згідно з вимогами Закону України «Про громадські об’єднання» та вимогами п. 4 ст. 133 Податкового кодексу України.

IMG 5774 1

Нове місцезнаходження Донецького обласного відділення УБА – м. Краматорськ Донецької області, вул. Марії Приймаченко, 16, 84331. Контакти: тел.: (06264) 3-71-43, електронна адреса: library@krm.net.ua

Головою відділення обрано Мельник Людмилу Михайлівну, заступника директора з основної діяльності Центральної міської публічної бібліотеки (ЦМПБ) м. Краматорська. До складу президії відділення увійшли:

  1. Помоз Олена Григорівна, директор ЦМПБ м. Краматорська;
  2. Лата Тетяна Іванівна, директор ЦБС Волноваського району;
  3. Мамедова Лариса Миколаївна, директор ЦБС м. Слов’янськ;
  4. Романченко Тетяна Олексіївна, директор ЦБС м. Дружківка;
  5. Оратовська Тетяна Володимирівна, директор ЦБС м. Костянтинівка;
  6. Бєлєнко Тетяна Миколаївна, директор ЦБС м. Бахмут;
  7. Осипова Тетяна Іванівна, директор ЦБС м. Лиман;
  8. Луценко Лілія Якимівна, директор Слов’янської РЦБС.

На першому засіданні президії відділення затверджено план роботи ГО «ДОВ УБА» на 2017 рік, який почав втілюватися в життя.

ГО «ДОВ УБА» підтримала ініційований обласним управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації круглий стіл «Розвиток бібліотечної справи в Донецькій області» (в рамках проведення консультацій з громадськістю): прийнято участь у складанні Програми круглого столу та виробленні його Резолюції, організовано і проведено опитування мешканців міст, сіл та смт Донецької області щодо визначення місця та ролі публічної бібліотеки в їхньому житті; учасників круглого столу забезпечено канцелярськими матеріалами; матеріали круглого столу підготовлено до видання.

Для сільських бібліотек, як тих, що входять до складу РЦБС, так і для окремих, ініційовано проведення обласного конкурсу «Бібліотека – центр розвитку місцевої громади». Розроблено та затверджено на президії ГО «ДОВ УБА» Положення про конкурс та умови участі в ньому. Інформацію про його проведення розіслано по РЦБС. Підсумки конкурсу планується підвести до Всеукраїнського дня бібліотек.

З метою розробки символіки ГО «ДОВ УБА» планується оголосити конкурс серед бібліотекарів усієї Донецької області. У планах також розміщення рубрики «ГО «ДОВ УБА» на сайті ЦМПБ м. Краматорська www.lib-krm.org, де буде публікуватися інформація про діяльність регіонального відділення.

Членами ГО «ДОВ УБА» на сьогодні стали 129 бібліотечних працівників області. Активність виявили такі ЦБС та РЦБС: Волноваський район (59), м. Слов’янськ (47), м. Краматорськ (23).

Запрошуємо усіх бібліотекарів Донецької області підтримати діяльність нашого обласного відділення УБА, стати його активними членами!

Від Президії та Виконавчого офісу УБА щиро дякуємо бібліотечному активу Донеччини за відновлення роботи відділення, зичимо миру і реалізації запланованого. Зі свого боку будемо всіляко сприяти діяльності Донецького обласного відділення УБА та підтримувати Ваші ініціативи!

Слава Україні!