Подарунки бібліотекам від Посольства Литовської Республіки

У рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що реалізується Українською бібліотечною асоціацією за підтримки Програми Європейського Союзу «Еразмус+» (Жан Моне), створено мережу зі 147 пунктів ЄІ по всій Україні.

Щорічно у травні бібліотеки України, у т. ч. пункти ЄІ організовують святкування Дня Європи. Напередодні цієї події Українська бібліотечна асоціація звертається до посольств європейських країн з проханням надати літературу для поповнення колекцій пунктів ЄІ. І вже другий рік поспіль Посольство Литовської Республіки дарує бібліотекам, що працюють у проекті УБА, цікаві видання.

Так, у 2016 р. від Посольства Литовської Республіки до пунктів ЄІ було передано 130 книг, а в цьому році Посольство надало 32 комплекти п’ятитомника Канович Г. Избранные сочинения, а також Норкус З. Непроголошена імперія (16 прим.), Цайтлер В. Свидригайло – великий князь волинської землі (11 прим.), Кумжі А. Гімалаї: щоденник однієї експедиції (12 прим.), Литва. Древня держава у новітніх формах (100 прим.), Спецвипуск журналу «Иностранная литература» (10 прим.).

19251096 762225440647665 1195168484 n

Ці комплекти видань були надіслані Виконавчим офісом Української бібліотечної асоціації найбільш активним пунктам ЄІ за результатами роботи у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Висловлюємо щиру подяку Посольству Литовської Республіки та особисто Послу пану Марюсу Януконісу за плідну співпрацю та підтримку українських бібліотек.