Семінар з лідерства для внутрішньо переміщених осіб у Харкові

13-15 березня 2017 р. у м.Харків відбувся другий семінар з лідерства для внутрішньо переміщених осіб в межах дворічного проекту "Містки громадської активності", що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Участь у семінарі взяли 26 учасників, відібраних за конкурсом, із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Львівської та Харківської областей.

DSC 0156

З учасниками працювали досвідчені тренери з України та Польщі.

DSC 0149

На семінарі були розглянуті наступні питання:

- Сім підходів до лідерства. Модель ситуативного лідерства.

- Мета-план лідерського потенціалу.

- Розуміння себе та інших. Влада і повноваження.

- Комунікація. Прийняття рішень.

- Польський досвід соціального лідерства.

DSC 0131

DSC 0147

В третій день семінару учасники працювали у малих групах над такими темами: «Інструменти мобілізації та активізації громади», «Бізнес-планування: стартап та соціальне підприємництво», «Комунікація лідера: зворотній зв’язок у команді та публічні виступи».

Також на семінарі були присутні представники Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки, які поділилися досвідом та перспективами співпраці бібліотек з внутрішньо переміщеними особами. А позаштатний радник Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб розповіла про грантові можливості та навчання для внутрішньо переміщених осіб.

Наразі учасники семінару працюють над домашнім завданням, маючи можливість індивідуальних консультацій із тренерами проекту.

Ще два семінари такої ж тематики і для цієї ж цільової аудиторії пройдуть у 2017 році в містах Запоріжжя та Львів. Слідкуйте за інформацією на порталі УБА.

DSC 0195

2016-08-01 1038