Семінар «Перспективи розвитку відкритих просторів на базі бібліотек та молодіжних центрів», 25-26 березня 2017 р., м.Львів

25-26 березня у м. Львові відбудеться семінар «Перспективи розвитку відкритих просторів на базі бібліотек та молодіжних центрів», ініційований Громадським сектором Євромайдану, Національною скаутською організацією України «Пласт» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту та за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Участь у заході візьмуть 25 учасників - представників бібліотек та молодіжних центрів з усієї України. Під час семінару вони поділяться досвідом, а також обговорять існуючі проблеми та нові можливості в умовах проведення реформи децентралізації. Відібрані учасники мають продемонструвати як функціонують їх організації, у тому числі розкрити структуру, основні напрями діяльності та особливості, які роблять їх привабливими для своєї цільової аудиторії.

На семінарі буде розглянуто європейський досвід роботи бібліотек та мереж молодіжних центрів, їх роль у молодіжній політиці. Також відбудеться презентація проектів нормативно-правових актів, що регламентуватимуть діяльність молодіжних центрів.

Транспортні витрати, проживання (1 доба), харчування (2 доби) – відшкодовуються за рахунок організаторів.

Компенсація транспортних витрат можлива в межах 700 грн. (не компенсуються квитки 1 класу Інтерсіті, класу Люкс та СВ у потягах).

Програма семінару: http://bit.ly/2nI9P6b.

Тих, хто бажає представити власний досвід, пройти конкурс та взяти участь у семінарі, просимо до 19 березня 2017 р. заповнити форму: http://bit.ly/2nr4CDo.