Запрошуємо бібліотеки України приєднатись до бібліотечного радіофлешмобу «Good Silent Party»

Молодіжна група працівників Луганської обласної бібліотеки імені О. М. Горького запрошує бібліотеки України долучитися до радіофлешмобу «Good Silent Party», що проводитиметься 23 грудня з 18:00 до 20:00 спільно з Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Ф. Потушняка (м. Ужгород) та за підтримки львівського мандрівного онлайн-радіо «Сковорода». Мета акції – надання можливість молоді оцінити сучасні інтерактивні форми організації пізнавально-розважальних заходів, зокрема дозвілля у бібліотеці, та підтримка розповсюдження серед східних регіонів україномовної художньої літератури.

gud saylent pati fb

Акція проходитиме у бібліотеках форматі тихої вечірки в навушниках. Всі бажаючі бібліотеки з різних куточків України мають змогу долучитися до Акції в режимі онлайн. Естафету розпочинає Луганська та Ужгородська ОУНБ. Кожен учасник флешмобу, знаходячись у приміщенні бібліотеки, приєднується до радіоефіру, вдягнувши навушники та слухаючи музику, що транслюватиметься на базі онлайн-радіо «Сковорода». Упродовж флешмобу ваша бібліотека незалежно від місця розташування матиме змогу приєднатися до заходу та провести тиху вечірку у своєму бібліотечному приміщенні за аналогічним сценарієм.

Тиха вечірка у бібліотеці включає в себе також культурно-розважальну програму: проведення розіграшів, конкурсів, залучення користувачів бібліотеки до різних форм інтерактивної взаємодії.

Інструкція з проведення бібліотечного радіофлешмобу «Good Silent Party» тут.

Для того, аби взяти участь у флешмобі, необхідно написати листа за наступними контактами:

Летучий Сергій (Луганська ОУНБ), flyingsergey77@gmail.com, тел. +30 67 283 14 40; тел. +30 50 838 11 67.

В листі вказати свої контактні дані: назва бібліотеки, місто (область), контактна особа, телефон та електронна пошта.