Семінар​ ​"Як​ ​створити​ ​і​ ​розвинути бізнес​ ​у​ ​сфері​ ​культурних​ ​та​ ​креативних​ ​індустрій?"

Центр культурного менеджменту за фінансування Європейського Союзу в межах проекту «Містки громадської активності» оголошує прийом заявок на участь у триденному семінарі з культурних та креативних індустрій на тему: “Як створити і розвинути бізнес у сфері культурних та креативних індустрій?”

BRIDGES-1-300x225

Основними цілями семінару з культурних та креативних індустрій (ККІ) є:

–   зміцнення можливостей внутрішньо переміщених осіб для їх соціально-економічної інтеграції у приймаючих громадах шляхом запуску і розвитку бізнесу в ККІ;

–   допомога учасникам у реалізації отриманих знань і навичок у своїй роботі;

–   вдосконалення учасниками власних ідей у сфері ККІ.

Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з Львівської, Харківської, Дніпровської, Запорізької, підконтрольних територій Донецької та Луганської областей України, які планують запускати / розвивати власні бізнес-проекти в сфері ККІ.

Семінар відбудеться у Запоріжжі з 23 по 25 січня 2017 року.

Програма семінару включає тренінг зі створення та розвитку бізнесу в сфері ККІ; презентацію успішних проектів; презентацію міжнародних програм та мереж, що підтримують ККІ, а також обговорення бізнес-ідей учасників.

15380574 1208778449208914 6178041884086016662 n

Організатори покривають проїзд, проживання та харчування учасників семінару. Бюджетом проекту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Робоча мова семінарів – українська та російська.

Для участі у семінарі потрібно заповнити аплікаційну форму, коротко описавши свою бізнес-ідею, до 21 грудня 2016 року.

З будь-яких питань щодо участі у семінарі звертайтесь до Ірини Видри за адресою: vydrairyna@gmail.com.

Результати конкурсу будуть оголошені 28 грудня 2016 року шляхом повідомлень на електронні пошти, зазначені в аплікаційних формах.