Перемога Харківського ОВ УБА у відкритому конкурсі проектних пропозицій від німецької федеральної компанії GIZ

23 листопада, у медіацентрі "Время" Німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Харківська обласна державна адміністрація оголосили результати відкритого конкурсу проектних пропозицій «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» з бюджетом до 600 тисяч гривень.

Конкурс проектних пропозицій проводився у період з 5 по 24 жовтня 2016 року. За цей час на адресу GIZ надійшло 112 заявок від територіальних громад, установ державної та комунальної форми власності, громадських організацій всієї Харківської області.

Під час робочої зустрічі експерти GIZ, спираючись на рекомендації Дорадчої комісії відібрали 10 проектних ідей, які стали переможцями відкритого конкурсу. До складу Дорадчої комісії увійшли представники профільних департаментів та управлінь Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради та недержавних організацій.

Переможцями конкурсу проектів від німецької федеральної компанії GIZ, які отримають експертну та технічну підтримку (з бюджетом до 600 000 гривень) на реалізацію проектних ідей з покращення послуг для внутрішньо переміщених осіб і приймаючих громад, стали у тому числі:

  • обласний комунальний заклад «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» (ОКЗ «ХОБЮ»). Проект: «Навколо знань єднаємо громаду»;
  • Харківське обласне відділення Української бібліотечної асоціації.Проект: «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб у Харкові та Харківській області».

Детальніше тут.