Перший семінар з лідерства для внутрішньо переміщених осіб у Дніпрі

1-3 грудня 2016 р. у м.Дніпро відбувся перший семінар з лідерства для внутрішньо переміщених осіб в межах дворічного проекту "Містки громадської активності", що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

IMG 5775

IMG 5790

Участь у семінарі взяли 19 учасників, відібраних за конкурсом, із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Харківської областей. На семінарі були розглянуті наступні питання:

- Сім підходів до лідерства. Модель ситуативного лідерства.

- Мета-план лідерського потенціалу.

- Розуміння себе та інших.Влада і повноваження.

- Комунікація. Прийняття рішень.

- Стратегія та менеджмент організації.

- Досвід громадської активності в Україні та Польщі.

- Проектний фандрейзинг.

Над цими темами з учасниками працювали досвідчені тренери з України та Польщі.

IMG 5851

IMG 5881

IMG 5899

IMG 5915

IMG 5938

IMG 6033

Також на семінарі були присутні представники Агентства місцевої демократії (LDA) в Дніпропетровській області, які представили учасникам свою організацію як платформу для самореалізації внутрішньо переміщених осіб.

Ще три семінари такої ж тематики і для цієї ж цільової аудиторії пройдуть у 2017 році в містах Харків, Запоріжжя, Львів. Слідкуйте за інформацією на порталі УБА та беріть участь у конкурсі на відвідання семінару.

IMG 6082