Тренери для проведення семінарів з лідерства для внутрішньо переміщених осіб

Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурс на проведення 4-х триденних семінарів з лідерства для внутрішньо переміщених осіб. Семінари будуть проведені в межах проекту «Містки громадської активності», що підтримується Європейським Союзом і впроваджується у партнерстві з Громадською організацією «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Від тренерів (2 тренери з України та 1 тренер із Польщі) очікуємо:

- Консультації з організації чотирьох триденних семінарів (один семінар для 4-х різних груп), що орієнтовно відбудуться в листопаді 2016 р., лютому, травні, серпні 2017 р. в чотирьох обласних містах України (Дніпро, Запоріжжя, Львів, Харків).

- Складання програми цього семінару (спільна робота трьох тренерів). Семінар має бути орієнтований на те, щоб ВПО: з’ясували основні навички, необхідні для усвідомленої участі громадян і громадського лідерства; навчилися застосовувати лідерські навички в їх теперішньому становищі; змогли стати лідерами активізації місцевих громад та вирішувати нагальні проблеми свої особисті та своїх громад; отримали нові можливості для соціально-економічної інтеграції у приймаючих громадах; навчились створювати онлайн-портфоліо успішних випадків лідерства та самоорганізації.

- Проведення семінарів для 100 внутрішньо переміщених осіб (по 25 різних учасників на кожен семінар).

Для участі в тендері необхідно надати:

- резюме тренера;

- опис досвіду роботи з лідерства та внутрішньо переміщеними особами (за наявності);

- орієнтовний перелік тем для семінару, який даний тренер може висвітлити;

- розмір очікуваної винагороди;

- контакти (місцезнаходження, мобільний телефон, електронна пошта).

Пакет документів просимо надіслати до 30 вересня 2016 р. на електронну адресу УБА info@ula.org.ua з поміткою в темі листа «Лідерство».

2016-08-01 1038