Бібліотечна молодь у Європейському парламенті

17-21 червня 2016 р. Оксана Бояринова, голова Молодіжної секції УБА та менеджер проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» взяла участь у навчальній поїздці в Європейський парламент (м.Брюссель) на запрошення польського єврокомісара Міхала Боні.

У складі групи було 52 учасника: 6 кращих Амбасадорів конкурсу Hackathon Bridge 2.1, засновником якого є Міхал Боні, та 46 членів об'єднання «Молоді демократи» (Польща). Під час поїздки група відвідала 3 міста Бельгії: Антверпен, Левен та Брюссель.

211

Програма поїздки включала відвідання Європейського парламенту у м.Брюссель та відкриту зустріч-лекцію з польським єврокомісаром Міхалом Боні, під час якої учасники змогли більше дізнатись про те, як функціонує Європарламент, його внутрішню структуру, а також обговорити питання нинішньої соціально-політичної ситуації в Польщі, Україні та світі.

20160620 174727

20160620 163831

Детальніше про поїздку та роботу Європарламенту читайте на громадському європейському майданчику «Все про Європу у бібліотеках».

Поїздка відзначалася відмінною атмосферою та енергією! Велика подяка організатором та особисто Міхалу Боні за можливість розширити наше уявлення про Європейський Союз.