Бібліотеки і спроба поставити світовий рекорд Гіннеса

Бібліотеки підтримують Рік англійської мови в Україні!

#УкраїнаSpeaking

28 травня 2016 року українці по всій країні об’єдналися у спробі подолати світовий рекорд Гіннеса і провести найбільший урок англійської мови у світі.  Протягом 35 хвилин 5977 людей у  56 містах і 93 приміщеннях України одночасно провели однаковий урок англійської мови.  Не вистачило лише 311 учасників, щоб побити цей світовий рекорд.

Khmelnytsky

Сорок одна бібліотека взяла участь у цій акції! Бібліотеки ще раз продемонстрували, що вони – центри громад, важливі інституції в системі безперервної освіти. Бібліотеки об’єднали людей різних професій, різного віку, різного рівня знання англійської мови.

Lutsk

Про масштаб події можна судити за такими фактами: до Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки прийшли в той день 123 людини, до Полтавської – 85. Бібліотеки привернули увагу засобів масової інформації. Див., наприклад:

Цей безпрецедентний захід став великим успіхом  для всіх українців, від Маріуполя до Львова й Одеси і міст, розташованих між ними, він сприяв популяризації  Року англійської мови. Хештег #UAspeakingEnglish став одним із основних хештегів у Європі 27 травня!

Ми винесли певний урок із цього досвіду і переконалися, що ми можемо подолати цей рекорд. Україна має намір зробити другу, остаточну спробу в кінці цього року, щоб нею завершити Рік англійської мови в Україні. Ми закликаємо всі бібліотеки приєднатися до нас.

В.С.Пашкова, віце-президент УБА